Ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?

 Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 1 hafta içerisinde, ürün iadesi gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde, ürün/ürünlerin iadesini sağlayabilirsiniz.

 

İade edeceğiniz ürünü, faturanızın "İade Formu" bulunan nüshasını doldurarak, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, anlaşmalı kargo şirketi ile göndermenizi rica ederiz. Anlaşmalı kargo şirketi dışındaki gönderiler teslim alınamamaktadır.

 

İade bedeli, ürünlerin depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, ödeme şeklinize göre iade edilmektedir. Bankanıza bağlı olarak iadenizi kredi kartınızda görmeniz, birkaç gün sürebilir.

 

  


Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

 

İlk olarak siparişinizi ana sayfanızda yer alan "Hesabım" sekmesinden kontrol etmelisiniz. Eğer siparişiniz "Sipariş Hazırlanıyor " ya da "Kargoya Verildi" statüsünde değilse talebinizi ve sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için iptal etme sebebinizi "Mesaj göndermek istiyorum" butonuna tıklayarak ya da [email protected] adresine e-mail göndererek iletebilirsiniz.

 

  


Kişiye Özel Sipariş verdim, iptal edebilir miyim?

 

Üzerine isim, logo, resim, özel desen gibi kişiye özel çalışmalar yapılan siparişlerde ilgili yasa gereği iptal ve iade yapılamamaktadır.
Ürünler görsellerle renk, ton, ölçü ve aksesuar vb konularda farklılıklar gösterebilir.

Seo by : seo dahisi