LEYLEKLER LACİVERT YASTIK KILIFI-YASTIK 43x43cm 2039A

LEYLEKLER LACİVERT YASTIK KILIFI-YASTIK 43x43cm 2039A

Marka : Erenev
2-5gunde-teslim 4 al 3 ode faturalı ve garantili ürünler

 

25 Desen Kombini Birarada...

Kolayca ve Garantili Seçimleriniz için...

 

ERENEV kombinyap® LEYLEKLER LACİVERT
DEKORATİF YASTIK KIRLENT KILIFI

 

Ölçü
43x43 cm

 

Kombin Önerileri
ERENEV 
kombinyap® LEYLEKLER LACİVERT Dekoratif Yastık Kırlent Kılıfımızı üçüncü resimde gördüğünüz kombin seçeneklerinden dilediğiniz kırlentlerle kolayca kombinleyebilirsiniz.

Resimde gördüğünüz ürün kodlarını arama kutusuna yazarak kombin yastık kırlent, kombin perde ve kombin halısına da ulaşabilirsiniz. Arama kutusuna ERENEV yazarak tüm ürünlerimize ulaşabilir, kendi kombin seçkilerinizle hayalinizdeki dekorasyonunuzu oluşturabilirsiniz.

 

Malzeme
Özel dokuma, özel tuşeli, yumuşak yüzeyli  %100 polyester kumaş
Çevre dostu tekstil boyası (Uluslararası OEKO-TEX® Standard 100 Sertifikalı tekstil boyası; hiçbir şekilde insan ve canlı sağlığına zararlı veya kanserojen madde içermez, akma boyama yapmaz)
1. Sınıf 4x4 Dişli T5 (ayrılmaz) fermuar

 

Kullanım Kolaylıkları
Her iki yüzü de baskılı, desenli / renkli
Her iki yüzü de kendi kumaşındandır, iki yüzü de kullanılabilir
Fermuarlı çıkartılabilir kılıf
Elde ve makinede yıkanabilir
Dekoratif olduğu kadar, işlevsel olarak da kullanılır

 

İçerik
Paket içerisinde 1 adet yastık kılıfı bulunmaktadır
Yastık kılıflarında iç dahil değildir.

 

Bakım
40 Derecede makinede veya elde yıkama yapılabilir
Çamaşır suyu, beyazlatıcı deterjan, ağartıcı kullanmayınız
Renkli ürün deterjanı önerilir
Hafif, tersten ütüleme yapılabilir

 

Ürün Özellikleri
ERENEV 
kombinyap® LEYLEKLER LACİVERT Dekoratif Yastık Kırlent Kılıfımız desen tasarımından başlayarak kargo aşamasına kadar yüksek kalite ve estetik standartları gözetilerek üretilmiştir.
Kombinasyon seçenekleri düşünülerek desenler tasarlanmış, doğa ve çevreye saygımız gereği gerçek anlamda OEKO-TEX® Standard 100 Sertifikalı orijinal Epson makine ve Epson mürekkeplerle baskılar yapılarak özenle dikilip paketlenmiştir.
Emsalleri içinde en kalın kumaş olan ve kendimiz için özel dokuttuğumuz kumaşımız özel dövme makinelerinden geçirilerek ekstra yumuşaklık ve tuşe sağlanmıştır.
Tüm bunların sonucunda birbirini tamamlayan tasarımlarla, canlı ve gerçekçi renkleriyle, kesinlikle akma boyama ve solma yapmayan baskısıyla, kolay yıkanıp, kolay temizlenmesiyle,
yıllar boyu sevgi ve güvenle kullanabilirsiniz.

 

Dekorasyon Önerileri
ERENEV 
kombinyap® LEYLEKLER LACİVERT Dekoratif Yastık Kırlent Kılıflarımız olabildiğince fazla mobilya, aksesuar ve mekânla uyum sağlaması açısından uygun renk ve tonlarla çalışılmıştır. Bu nedenle kullanıldıkları mekânları toparlayacak, şıklaştıracak, güzelleştirecek ve enerji seviyesini yükselteceklerdir.
ERENEV 
kombinyap® LEYLEKLER LACİVERT Dekoratif Yastık Kırlent Kılıflarımızı, kendi deseninden perdelerimiz, halılarımız ile kombinleyebilir, mekânınızı daha da özelleştirip, daha da güzelleştirebilirsiniz.
Evinizde, yazlığınızda, salonunuzda, mutfağınızda, bebek, çocuk, genç odalarında dekorasyonunuzu bütünler, renk ve enerji katar.
Yastık kırlent kılıfımızın kombini perdelerimiz ve halıları ile dekorasyonunuzu daha da etkileyici hale getirebilirsiniz. Yastık kırlent kılıflarımızın renginden koyacağınız birkaç küçük aksesuar dekorasyonunuzu güçlendirecektir.